"Music To Cook To"

by Various Artists

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

    £5.99 GBP  or more

   

 • Transparent "Drumkit" & "Jon Kennedy Federation" sticker
  edition of 1000 

    £0.49 GBP or more 

   

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

about

Přicházíme s kompilací Music To Cook To, která je speciálním produktem Tančící kuchyně, určeným všem, kdo vášnivě rádi vaří a chtějí se u vaření i bavit. Ve spolupráci s významným britským labelem Jon Kennedy Federation vznikl speciální výběr skladeb, které do vaší kuchyně a vaření vnesou příjemnou atmosféru. A zároveň si také užijete nejnovější trendy v kvalitní hudbě, všechno v duchu make youself complete, což je hlavním posláním Tančící kuchyně.

A proč vlastně vařit s hudbou? Důvodů je spousta – budete mít lepší náladu, budete krájet a míchat mnohem rytmičtěji a v lepším tempu a všechno vám bude mnohem lépe chutnat!

Jon Kennedy Federation je label producenta a hudebníka Jona Kennedyho, zastupujícího vybrané umělce z celého světa. Sleduje nejnovější vzrušující počiny všech žánrů, forem a rozměrů a distribuuje je do více než 180 zemí na všech digitálních platformách, které se v hudebním průmyslu využívají. Hudba obsažená v této kompilaci může být pořízena jako komplet nebo jako jednotlivé nahrávky z www.jonkennedy.co.uk/label.

All rights reserved TM. P & Copyright "Jon Kennedy Federation" 2014 ©

tancicikuchyne.cz

credits

released January 27, 2014

tags

license

all rights reserved

about

Jon Kennedy Prague, Czech Republic

contact / help

Contact Jon Kennedy

Streaming and
Download help

Redeem code